Destekçim Olun

Merhabalar Blog Kurdu’nun güzel takipçileri!

2 yıldır sizlerle birlikte bu güzel ve farklı ortamda blogculuk, WordPress, domain-hosting gibi konularda beraberiz. Yüzlerce yorum, yüzlerce mail ve farklı iletişim kanallarından gelen yüzlerce mesaj sizi ve beni birbirimize güzel bir dostlukla bağladı.

Her gün vaktimin büyük bölümünü Blog Kurdu’na, Blog Kurdu çatısı altında geliştirip yürüttüğüm projelere, “Blog Kurdu Temaları” markası ile ürettiğim temalara ayırarak geçiriyorum. Sizlere ve Türk internet dünyasına yeni, kaliteli, güzel şeyler vermek için çabalıyorum. Yüzlerce kişiye blog kurma, site açma, teknik takip yapma gibi konularda da destek verdim/veriyorum.

Tüm bu süreçte benimle birlikte olduğunuz ve bana motivasyon sağladığınız için sizlere çok teşekkür ederim. Şimdi bana gelen talepler doğrultusunda ve daha önceki tecrübelerim sonucunda sizlere, bana yepyeni bir motivasyon sağlama olanağı sunacağım. Eğer sizler için daha fazla, daha hızlı ve daha kaliteli içerikler üretmemi istiyorsanız ve bana bu konuda destek sağlamak istiyorsanız Patreon sitesi üzerinden bağışta bulunabilirsiniz.

Bulunacağınız bağışlar ve desteklerinizi kesinlikle karşılıksız bırakmayacağım. Tabii ki en önemlisi; daha fazla içerik üretmeye devam edeceğim. Daha kaliteli içeriklerle Türkçe kaynaklar listesinde bir numara olan yerimizi korumaya devam edeceğim. Bununla birlikte bulunacağınız bağışlar sonucunda sizlere küçük sürprizlerim olacak. Gelin bu sürprizlere bakalım birlikte:

Kişisel Hedefler ve Sürprizler

Bu başlık altında aşağıda belirtilen tutarlardaki bağışı yapan herkes için tek tek ne yapacağım hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

5$ bağış yap: Bu desteği gönderdiğinizde: Blog Kurdu üzerinde yayınlayacağım özel “Beni Destekleyenler” sayfasındaki listede yerinizi alacaksınız.

10$ bağış yap: Bu desteği gönderdiğinizde: Blog Kurdu üzerinde yayınlayacağım özel “Beni Destekleyenler” sayfasındaki listede sadece isminizle değil resminizle ve sosyal medya hesaplarınızla yerinizi alacaksınız.

15$ bağış yap: Bu desteği gönderdiğinizde: Blog Kurdu üzerinde yayınlayacağım özel “Beni Destekleyenler” sayfasındaki listede sadece isminizle değil resminizle, sosyal medya hesaplarınızla ve dilediğiniz bir URL ile yerinizi alacaksınız. BUNA EK OLARAK SİZİN ADINIZA TEMA VAKFI DESTEĞİ İLE FİDAN DİKİLECEKTİR.

20$ bağış yap Bu desteği gönderdiğinizde: Blog Kurdu üzerinde yayınlayacağım özel “Beni Destekleyenler” sayfasındaki destekçi kartvizitinize ek olarak özel bir sayfada sitenizi tanıtıp hakkınızda daha fazla şeyden söz edeceğim. BUNA EK OLARAK SİZİN ADINIZA TEMA VAKFI DESTEĞİ İLE FİDAN DİKİLECEKTİR.

30$ bağış yap Bu desteği gönderdiğinizde: Blog Kurdu üzerinde yayınlayacağım özel “Beni Destekleyenler” sayfasındaki destekçi kartvizitinize ek olarak özel bir sayfada sitenizi tanıtıp hakkınızda daha fazla şeyden söz edeceğim. Sizinle bir röportaj gerçekleştirip bu röportajı da yayına alacağım. BUNA EK OLARAK SİZİN ADINIZA TEMA VAKFI DESTEĞİ İLE FİDAN DİKİLECEKTİR. Aylık olarak bana destekte bulunmaya devam ettiğiniz sürece her ay adınıza fidan dikilmeye devam edecektir.

Aylık Hedefler ve Sürprizler

Bu başlık altında aylık olarak toplam bağış tutarı üzerinden koyduğum hedefleri ve bu hedeflere ulaştığımda garanti ettiğim sürprizleri görebilirsiniz.

• Aylık 100$ hedefi: Aylık olarak bu hedefe ulaştığımda her ay bir destekçim ile röportaj yapıp kendisi hakkında bilgiler yayınlayacağım. Kimdir, ne iş yapar, ne gibi projeler üretir hepsini röportajımda kendilerine soracağım.

• Aylık 250$ hedefi: Aylık olarak bu hedefe ulaştığımda her ay bir destekçime isteğine göre Minima Blog Temasını veya Ben Kimim Freelancer/Portföy temasını hediye edeceğim.

• Aylık 500$ hedefi: Bu hedefe ulaştığımda bir destekçime kendi ürettiğim herhangi bir temayı -isteğine göre- hediye edeceğim ve 1 yıllık domain+paylaşımlı hosting gibi tüm detaylar dahil bir blog kuracağım. Neyi nasıl kullanacağına dair bir eğitim videosu hazırlayacağım. Aynı zamanda 1 ay boyunca tüm teknik takibini üstleneceğim. Buna ek olarak bir takipçim adına Tema Vakfı desteği ile fidan dikeceğim.

• Aylık 750$ hedefi: Bu hedefe ulaştığımda bir destekçime kendi ürettiğim herhangi bir temayı -isteğine göre- hediye edeceğim ve 1 yıllık domain+paylaşımlı hosting gibi tüm detaylar dahil bir blog kuracağım. Neyi nasıl kullanacağına dair bir eğitim videosu hazırlayacağım. Aynı zamanda 3 ay boyunca tüm teknik takibini üstleneceğim. Buna ek olarak bir takipçim adına Tema Vakfı desteği ile fidan dikeceğim.

• Aylık 1000$ hedefi: Bu hedefe ulaştığımda bir destekçime kendi ürettiğim herhangi bir temayı isteğine göre hediye edeceğim ve 1 yıllık domain+bulut sunucu gibi tüm detaylar dahil bir blog kuracağım. Neyi nasıl kullanacağına dair bir eğitim videosu hazırlayacağım. Aynı zamanda 3 ay boyunca tüm teknik takibini üstleneceğim.


Abone Ol

Blog Kurdu'na şimdi abone olun birbirinden kaliteli ve farklı içeriklerle blogculuk ve Wordpress deneyiminizi güçlendirin.Onlarca abone arasına katılın, geride kalmayın.

Ben Blog Kurdu'nu DigitalOcean'da barındırıyorum.

Şimdi siz de klasik hosting şirketlerinden kurtulun, daha ucuza bulut sucuya sahip olun, hızlanın. Ziyaretçilerinize daha kolay erişilebilir siteler sunarak rakiplerinizden öne geçin. Üstelik projenizin büyüklüğüne göre dilediğiniz paketi seçin ve birkaç tıkla sunucunuzu oluşturun.

Benden Size Hediye $10 İle Hemen BaşlayınDigitalOcean Hakkında Daha Fazla Bilgi
Profesyonel Wordpress Hizmetleri

Hemen şimdi profesyonel bir Wordpress hizmeti alın. Sıfırdan her şey dahil bir Wordpress sitesine sahip olun. Yada var olan siteniz üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri, eklemeleri-çıkarmaları ve güvenlik, optimizasyon, seo çalışmalarını iletin. Daima profesyonel, daima samimi.

Hemen İş Talep EdinPaketleri ve Referansları Görün