Konuk Yazarlık

Blog Kurdu’nda konuk yazar olmak ister misin? Benimle birlikte senin de içeriklerin yayınlansın istersen yapman gereken şey çok kolay: SEO uyumlu, akıcı, Blog Kurdu kategorilerine uygun, YOAST SEO yazı kurallarına göre yazılmış ve mutlaka odak anahtar kelimesi bulunan ve en az 1000 kelimelik içeriğini benimle paylaşmak. Hemen  yandaki form aracılığı ile bana yazını gönder. Yazını en kısa zamanda inceledikten sonra sana geri bildirim vereceğim. Ayrıca her yazıda bir adet dış link şansı da kazanabilirsin! Yazı içerisinde kendi sitene ait link bulundurman için yazının en az 1300 kelime olmasına dikkat et. Gönderdiğin tüm yazılar Konuk Yazar ismi ile paylaşılıp yazı içerisinde senin adına yer verilecektir 🙂 Bunun haricinde yararlanılan bir kaynak var ise mutlaka kaynaklar listesi olarak bu kaynakları yazının ilgili yerlerini belirterek ekle.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Bir şeyler söylemek ister misin?

Yazını gönder (Yalnızca PDF formatında. Max 5MB)


Abone Ol


Blog Kurdu'na şimdi abone olun birbirinden kaliteli ve farklı içeriklerle blogculuk ve Wordpress deneyiminizi güçlendirin.Onlarca abone arasına katılın, geride kalmayın.


Logaster ücretsiz logo servisi

Logaster ile Ücretsiz Logo Oluşturun

Düşük çözünürlüklü logoları ücretsiz, yüksek çözünürlüklü logoları 9.99$ (₺37)'dan başlayan fiyatlarla indirin

Logaster ile Ücretsiz Logo Oluştur
Profesyonel Wordpress Hizmetleri

Hemen şimdi profesyonel bir Wordpress hizmeti alın. Sıfırdan her şey dahil bir Wordpress sitesine sahip olun. Yada var olan siteniz üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri, eklemeleri-çıkarmaları ve güvenlik, optimizasyon, seo çalışmalarını iletin. Daima profesyonel, daima samimi.

Hemen İş Talep EdinPaketleri ve Referansları Görün
Ben Blog Kurdu'nu DigitalOcean'da barındırıyorum.

Şimdi siz de klasik hosting şirketlerinden kurtulun, daha ucuza bulut sucuya sahip olun, hızlanın. Ziyaretçilerinize daha kolay erişilebilir siteler sunarak rakiplerinizden öne geçin. Üstelik projenizin büyüklüğüne göre dilediğiniz paketi seçin ve birkaç tıkla sunucunuzu oluşturun.

Hemen Başlayın Anında 10 $ KazanınDigitalOcean Hakkında Daha Fazla Bilgi