Avada Wordpress teması

Avada WordPress Teması

Kategori:

Bir tema en çok kaç kişi tarafından tercih edilebilir yada en çok ne kadar satış yapabilir? Satışlar neden artar? Yada sürekli artmaya devam eder mi? Satışlar arttıkça kullanıcıların memnuniyeti hangi tarafa doğru değişir? Pozitif geri bildirimlerin oranı artar mı azalır mı? Avada. Muhteşem bir başarının en büyük ve en ses getiren ürünü. Tavsiyelerim listesinde yer almayı hak eden bir başarının meyvesi.

Dünyanın en çok satan WordPress teması listemde ilk sırada yer alan Avada ben bu tavsiye içeriğini oluştururken yani 6 haziran 2017’de toplam 330.421 adet satışa ulaşmıştı. 12 Ağustos 2012 tarihinde dünyanın en çok tercih edilen dijital satış platformu themeforest.net üzerinde satışa çıkarılan tema, 5 yılda 330binden fazla kişi tarafından satın alınmış ve inanılması güç bir şekilde bu kullanıcıların 18350 tanesinin yaptığı geri bildirimlerden 5 üzerinden 4.77 gibi şahane bir memnuniyet oranına sahip olmuş.

Avada bizzat kullandığım ve aşırı fonksiyonelliği ile aklıma gelen her şeyi kolaylıkla ortaya çıkarabildiğim bir tema. Kurumsal temadan tutun kişisel portföy temasına, ajans temasından tutun avukat temasına kadar aklınıza gelebilecek birçok sektöre tek tıkla uyum sağlayabileceğiniz onlarca demo tipine sahip. Üstelik tüm bu özelleştirilmiş stillerin her birini birkaç tıkla anında kurabiliyor olmanız sizi büyük bir zahmetten ve vakit kaybından kurtarıyor. Temayı satın almak, siteye yüklemek ve yepyeni bir kurumsal siteye (yada aklınıza gelen farklı bir alanda) kavuşmanız bir saatinizi bile almayacaktır. Tek tıkla kurulumu yapın ve kendi içeriklerinizi girerek siteyi hemen yayına çıkarın. Hepsi bu kadar kolay!

Avada, kesinlikle tavsiyelerim arasında olmayı ve size tavsiye edilmeyi hak eden bir “icat”! Eğer kaliteli bir tema arıyorsanız yüz binlerce kişi tarafından tercih edilen bu profesyonel temayı kütüphanenizde bulundurmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Daha önce bu tema için yaptığım çok detaylı inceleme yazısını buraya tıklayarak hemen okuyabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. İşte o zaman size anlatmak istediğimi daha net anlayacaksınız.

Şimdiye Kadarki Satış: 445,000+

ThemeForest Değerlendirme Skoru:

Tema Geliştiricisi: themefusion


Arkadaşlarınla Paylaş

Bu tavsiyeyi arkadaşlarınla paylaş ve onların da kaliteden yararlanmasını sağla!