İletişim

Merhaba! Benimle iletişim kurmak istemeniz mutluluk verici! Hemen şimdi aşağıdaki iletişim formu aracılı ile ya da direkt olarak info@blogkurdu.net mail adresi üzerinden bana aklınıza takılan konular hakkında, bilgi almak istediğiniz başlıklar hakkında ya da sadece merhaba deyip iyi dileklerinizi iletmek için bile olsa e-posta gönderebilirsiniz. Sizinle dost olmak bana mutluluk verecek 🙂

Hey! Eğer buraya blog nasıl açılır başlıklı yazımdaki %25 indirim için geldiyseniz aşağıdaki formdan “Blog açmak istiyorum” konusunu seçin. Size inanılmaz fırsatlar sunacağım 😉

• Lütfen dikkat! Mesajinızı gönderdiğinizde size otomatik olarak iletim raporu gönderilir. Eğer bir iletim raporu almadıysanız e-posta adresinizi doğru girdiğinizden emin olun ve mesajınızı tekrar gönderin.


  Abone Ol

  Blog Kurdu'na şimdi abone olun birbirinden kaliteli ve farklı içeriklerle blogculuk ve Wordpress deneyiminizi güçlendirin.Onlarca abone arasına katılın, geride kalmayın.
  Ben Blog Kurdu'nu DigitalOcean'da barındırıyorum.

  Şimdi siz de klasik hosting şirketlerinden kurtulun, daha ucuza bulut sucuya sahip olun, hızlanın. Ziyaretçilerinize daha kolay erişilebilir siteler sunarak rakiplerinizden öne geçin. Üstelik projenizin büyüklüğüne göre dilediğiniz paketi seçin ve birkaç tıkla sunucunuzu oluşturun.

  DigitalOcean Hakkında Daha Fazla Bilgi
  Profesyonel Wordpress Hizmetleri

  Hemen şimdi profesyonel bir Wordpress hizmeti alın. Sıfırdan her şey dahil bir Wordpress sitesine sahip olun. Yada var olan siteniz üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri, eklemeleri-çıkarmaları ve güvenlik, optimizasyon, seo çalışmalarını iletin. Daima profesyonel, daima samimi.

  Hemen İş Talep EdinPaketleri ve Referansları Görün