İletişim

Merhaba! Benimle iletişim kurmak istemen mutluluk verici! Hemen şimdi aşağıdaki iletişim formu aracılı ile yada [email protected] mail adresi üzerinden bana aklına takılan konular hakkında, bilgi almak istediğin başlıklar hakkında ya da sadece merhaba deyip iyi dileklerini iletmek için bile olsa e-posta gönderebilirsin. Seninle dost olmak bana mutluluk verecektir 🙂


Blog Kurdu FacebookBlog Kurdu Instagram

Abone Ol


Blog Kurdu'na şimdi abone olun birbirinden kaliteli ve farklı içeriklerle blogculuk ve Wordpress deneyiminizi güçlendirin.Onlarca abone arasına katılın, geride kalmayın.


Profesyonel Wordpress Hizmetleri

Hemen şimdi profesyonel bir Wordpress hizmeti alın. Sıfırdan her şey dahil bir Wordpress sitesine sahip olun. Yada var olan siteniz üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri, eklemeleri-çıkarmaları ve güvenlik, optimizasyon, seo çalışmalarını iletin. Daima profesyonel, daima samimi.

Hemen İş Talep EdinPaketleri ve Referansları Görün

Ben Blog Kurdu'nu DigitalOcean'da barındırıyorum.

Şimdi siz de klasik hosting şirketlerinden kurtulun, daha ucuza bulut sucuya sahip olun, hızlanın. Ziyaretçilerinize daha kolay erişilebilir siteler sunarak rakiplerinizden öne geçin. Üstelik projenizin büyüklüğüne göre dilediğiniz paketi seçin ve birkaç tıkla sunucunuzu oluşturun.

Hemen Başlayın Anında 10 $ KazanınDigitalOcean Hakkında Daha Fazla Bilgi

Wordpress Webmaster Forum (WWForum) Yayında!

Türkiye'nin en profesyonel, en yenilikçi forumu yayın hayatına başladı! Kuruculuğunu ve genel koordinatörlüğünü üstlendiğim WWForum hiçbir yerde bulamayacağınız özellikleriyle profesyonel bilgi paylaşım meraklılarını bekliyor.

Şimdi Gör ve Katıl