İletişim

Merhaba! Benimle iletişim kurmak istemen mutluluk verici! Hemen şimdi aşağıdaki iletişim formu aracılı ile ya da [email protected] mail adresi üzerinden bana aklına takılan konular hakkında, bilgi almak istediğin başlıklar hakkında ya da sadece merhaba deyip iyi dileklerini iletmek için bile olsa e-posta gönderebilirsin. Seninle dost olmak bana mutluluk verecektir 🙂

Hey! Eğer buraya blog nasıl açılır başlıklı yazımdaki %25 indirim için geldiyseniz aşağıdaki formdan “Blog açmak istiyorum” konusunu seçin. Size inanılmaz fırsatlar sunacağım 😉

Lütfen dikkat! Aşağıdaki form aracılığı ile bana gönderdiğiniz mesajlara cevaplarımı e-posta adresiniz üzerinden size göndereceğim. Bu nedenle e-posta adresinizi doğru girin ve sık sık kontrol edin.


Abone Ol


Blog Kurdu'na şimdi abone olun birbirinden kaliteli ve farklı içeriklerle blogculuk ve Wordpress deneyiminizi güçlendirin. Onlarca abone arasına katılın, geride kalmayın.


Logaster ücretsiz logo servisi

Logaster ile Ücretsiz Logo Oluşturun

Düşük çözünürlüklü logoları ücretsiz, yüksek çözünürlüklü logoları 9.99$ (₺37)'dan başlayan fiyatlarla indirin

Logaster ile Ücretsiz Logo Oluştur
Profesyonel Wordpress Hizmetleri

Hemen şimdi profesyonel bir Wordpress hizmeti alın. Sıfırdan her şey dahil bir Wordpress sitesine sahip olun. Yada var olan siteniz üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri, eklemeleri-çıkarmaları ve güvenlik, optimizasyon, seo çalışmalarını iletin. Daima profesyonel, daima samimi.

Hemen İş Talep Edin Paketleri ve Referansları Görün
Ben Blog Kurdu'nu DigitalOcean'da barındırıyorum.

Şimdi siz de klasik hosting şirketlerinden kurtulun, daha ucuza bulut sucuya sahip olun, hızlanın. Ziyaretçilerinize daha kolay erişilebilir siteler sunarak rakiplerinizden öne geçin. Üstelik projenizin büyüklüğüne göre dilediğiniz paketi seçin ve birkaç tıkla sunucunuzu oluşturun.

Hemen Başlayın Anında 10 $ Kazanın DigitalOcean Hakkında Daha Fazla Bilgi