Hakkımda

Ömer Faruk YalçınÖmer Faruk Yalçın Kimdir?

Merhaba! Ben Ömer Faruk Yalçın.

Adanalı bir blogger, web tasarımcı, grafik tasarımcı ve yazarım. Aynı zamanda 2 yıldan beri yayın yapan Gökyüzü Dergisi genel yayın yönetmeniyim. İnternet üzerinde daha önce birçok işle meşgul oldum. Yaklaşık 4 yıllık profesyonel geçmişimden öncesinde de blog yazarlığı, blog araştırmaları gibi konularda kendimi geliştirmekteydim. Hâlâ da wordpress, blog yazarlığı, web tasarım, grafik tasarım, elektronik dergi tasarımı, içerik yazarlığı gibi konularda profesyonel destek vermekteyim ve ofyalcin.com üzerinde profesyonel iş ağımı sunmaktayım. Projelerime, yaptığım işlere ve daha fazlasına ofyalcin.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

İnternet üzerinde çalışmalarımı sürdürürken bu farklı dünyanın içinde aktif olarak yer almak isteyen tüm insanlara tecrübelerim, bilgi birikimim ve araştırmalarım ile yol gösterebilmek adına blogkurdu.net projesini hayata geçirmeye karar verdim. 13 ocak 2016 tarihinde üzerinde çalışmaya başladığım Blog Kurdu projesinde ilk yazımı da 14 Ocak 2016 tarihinde yayınladım. en kısa zamanda daha fazla içeriğe ulaşarak blogger (blog yazarı) olmak, Wordpress’i tanımak, anlamak ve kullanmak, profesyonel boyutta SEO öğrenmek ve uygulamak isteyen arkadaşlara ihtiyaç duyacakları ve işlerine yarayacak önemli bilgiler vermek istiyorum.

Benimle Nasıl İletişim Kurabilirsiniz?

İşim gereği aktif olarak e-posta kullanmaktayım. Sizler de direkt olarak [email protected] adresi üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz. Unutmayın ki her şey iş değildir, sıkı dostlar olabilmemiz için hiçbir engelimiz yok. Eğer e-posta ile iletişim kuramıyorsanız aşağıdaki iletişim kanalları aracılığı ile de benimle gönül rahatlığı ile irtibata geçebilirsiniz 🙂

ofarukyalcin ofyalcincom  ofyalcincom  ofyalcin  omerfarukyalcin  Google+

 

Kurumsal İş İletişimi

Eğer benimle bir kurumsal iş konusu üzerinde iletişime geçmek istiyorsanız lütfen [email protected] adresine Blog Kurdu konusu ile e-posta gönderin. Ya da iletişim sayfasında yer alan Kurumsal İş İletişimi formunu doldurun. Kurumsal çalışmalara [email protected] e-posta adresi üzerinden cevap verdiğimi şiddetle belirtmek isterim.

 

Ömer Faruk Yalçın, SSM (Siber Suçlarla Mücadele) organizasyon üyesidir.

Facebook Yorumları