Hakkımda

Ömer Faruk Yalçın Kimdir?

Ömer Faruk YalçınMerhaba! Ben Ömer Faruk Yalçın.

Adanalı bir matematik öğretmeni (ne kadar şuan öğretmenlik yapmasam da!), blog yazarı, WordPress geliştiricisi ve yazarım. Aynı zamanda 3 buçuk yıldan beri yayın yapan Gökyüzü Dergisi genel yayın yönetmeniyim. İnternet üzerinde daha önce birçok işle meşgul oldum. Yaklaşık 5 yıllık profesyonel geçmişimden öncesinde de blog yazarlığı, blog araştırmaları gibi konularda kendimi geliştirmekteydim. Hâlâ da WordPress, blog yazarlığı, web tasarım, grafik tasarım, elektronik dergi tasarımı, içerik yazarlığı gibi konularda profesyonel destek vermekteyim ve Blog Kurdu üzerinden hem yaptığım işleri sunmaktayım hem de profesyonel blogculuk için nasıl bir yol izlenmesi gerektiğine dair geniş bilgiler paylaşmaktayım.

İnternet üzerinde çalışmalarımı sürdürürken bu farklı dünyanın içinde aktif olarak yer almak isteyen tüm insanlara tecrübelerim, bilgi birikimim ve araştırmalarım ile yol gösterebilmek adına blogkurdu.net projesini hayata geçirmeye karar verdim. 13 ocak 2016 tarihinde üzerinde çalışmaya başladığım Blog Kurdu projesinde ilk yazımı da 14 Ocak 2016 tarihinde yayınladım. En kısa zamanda daha fazla içeriğe ulaşarak blog yazarı olmakWordPress’i tanımak, anlamak ve kullanmak, profesyonel boyutta SEO öğrenmek ve uygulamak isteyen arkadaşlara ihtiyaç duyacakları ve işlerine yarayacak önemli bilgiler vermek istiyorum.

Benimle Nasıl İletişim Kurabilirsiniz?

İşim gereği aktif olarak e-posta kullanmaktayım. Sizler de direkt olarak info@blogkurdu.net adresi üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz. Unutmayın ki her şey iş değildir, sıkı dostlar olabilmemiz için hiçbir engelimiz yok. Eğer e-posta ile iletişim kuramıyorsanız aşağıdaki iletişim kanalları aracılığı ile de benimle gönül rahatlığı ile irtibata geçebilirsiniz 🙂

Skype: ofarukyalcin


Abone Ol

Blog Kurdu'na şimdi abone olun birbirinden kaliteli ve farklı içeriklerle blogculuk ve Wordpress deneyiminizi güçlendirin.Onlarca abone arasına katılın, geride kalmayın.
Ben Blog Kurdu'nu DigitalOcean'da barındırıyorum.

Şimdi siz de klasik hosting şirketlerinden kurtulun, daha ucuza bulut sucuya sahip olun, hızlanın. Ziyaretçilerinize daha kolay erişilebilir siteler sunarak rakiplerinizden öne geçin. Üstelik projenizin büyüklüğüne göre dilediğiniz paketi seçin ve birkaç tıkla sunucunuzu oluşturun.

DigitalOcean Hakkında Daha Fazla Bilgi
Profesyonel Wordpress Hizmetleri

Hemen şimdi profesyonel bir Wordpress hizmeti alın. Sıfırdan her şey dahil bir Wordpress sitesine sahip olun. Yada var olan siteniz üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri, eklemeleri-çıkarmaları ve güvenlik, optimizasyon, seo çalışmalarını iletin. Daima profesyonel, daima samimi.

Hemen İş Talep EdinPaketleri ve Referansları Görün