Kullanım & Lisans Koşulları

blogkurdu.net ve bir Blog Kurdu ürünü olan bkthemes.com sitesinin kullanımı bu sayfada yer alan kurallara ve koşullara tabidir. Bu web sitelerini ya da bu web siteleri üzerinden sunulan hizmetleri kullanarak bu kuralları ve sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz. Belirli hizmetler ya da işlerle ilgili olarak blogkurdu.net imzalı bir başka bir sözleşme yaptıysanız, bu sayfadaki kural ve koşullarla arasında çakışma olduğu durumlarda söz konusu sözleşmenin koşulları geçerli sayılır.

 1. Kural ve Koşulların İşleyişi

  • Türkiye Cumhuriyetinde ikamet edenler için bu kural ve koşullar Türkiye Cumhuriyeti hukuk kurallarına ve yasalarına tabidir.
  • Hizmetlerimizi ve uygulamalarımızı 18 yaşından büyükler kullanabilirler.
  • Kişisel bilgilerinizin gizliliği gizlilik politikasına tabidir.
  • Uygulama ve hizmet kullanım verileri herhangi 3. bir tarafla paylaşılmaz.
  • Burada yer alan kurallar ve koşullar haber verilmeksizin değiştirilebilir. Yeni eklenen ve/veya çıkarılan kural ve koşullar önceki nüshaların yerine geçer.
 2. Website Kullanımı

  • Bu sayfadaki şartlara ve yasalara uymanız durumunda yasalara tabi olarak yukarıda bahsedilen websitelerini ve ürünleri kullanabilirsiniz.
  • Websitelerini ve/veya ürünleri kullanırken yaşayacağınız herhangi bir hatadan dolayı Blog Kurdu sorumlu tutulamaz.
 3. Tema ve Lisans Kullanımı

  • blogkurdu.net üzerinden edindiğiniz ve bkthemes.com adresi üzerinden lisansınızı aldığınız Blog Kurdu temalarını bu koşullara ve kurallara ve yasalara tabi olarak kullanabilirsiniz.
  • Lisans bilgileri ve size gönderilen tema dosyaları yalnızca size özeldir ve sizin adınıza/eposta adresinize zimmetlidir. Sizin dışınızda başka birisi ile paylaşmanız ve/veya internette ücretli ve/veya ücretsiz olarak satışa çıkarmanız yasaktır.
  • Lisans kodunuzun ve/veya tema dosyalarınızın güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır.
  • Temanızı kullandığınız sitelerde karşılaşacağınız problemlerden dolayı blogkurdu.net ve bkthemes.com sorumlu tutulamaz.
  • Tek site lisansı ile satın alınan temalar, sipariş formunda belirtilen alan adı dışında bir alan adında kullanılamaz. Alan adı değişikliği veya alan adı uzantısı değişikliği yapılamaz. (ornek.com’dan yenisite.com’a veya ornek.net’e geçiş yapılamaz). Her yeni alan adı için yeni bir lisans satın alınmalıdır (2. lisans alımlarında güncel satış fiyatına ek olarak %10 indirim uygulanır). 2 site ve 3 site lisansı ile alınmış temalar belirtilen alan adları dışında kullanılamaz. Yalnızca sınırsız site lisansları sınırsız alan adında kullanılabilir.
  • Temanızın bütün indirme kayıtları ve lisans etkinleştirme kayıtları sürekli takip edilmektedir. Bu kayıtlara göre herhangi bir şüpheli hareket tespit edilmesi durumunda lisans ve BKThemes hesabınız deaktif edilebilir. Hesabınızın askıya alınması veya tamamen iptal edilmesi durumunda lisansınız üzerinde herhangi bir hak talep edemezsiniz.
  • Tema lisansları aksi belirtilmedikçe ömür boyu geçerlidir. (Hazır blog paketi çerçevesinde satışa sunulan lisanslar 1 yıl süre ile geçerlidir.)
  • Aksi belirtilmedikçe; geçerli bir lisans kodu ile lisanslanmış bir temaya sahip kişilerin, söz konusu temanın yeni bir sürümü yayınlandığı sürece bu sürümlere ücretsiz erişim hakkı vardır. Bununla birlikte hiçbir tema için yeni bir güncelleme yayınlanacağı garanti edilmemektedir. Güncellemesi ve yeni sürüm çalışmaları sonlandırılmış temalar için güncelleme talebinde bulunulamaz.
  • Size ait bir hesap için tanımlanmış bir temayı başka kişilerle paylaşmanız, üzerinde değişiklik yaparak yeniden satmaya çalışmanız, lisans kodunuzu başkaları ile paylaşmanız ve benzeri durumlarda hakkınızda telif haklarını ihlalden dolayı suç duyurusunda bulunulabilir.
 4. Tema & Lisans Devretme

  • Blog Kurdu üzerinden satın aldığınız bir temanın lisansını başka birisine ücretsiz bir şekilde devredebilirsiniz.
  • Tema devrederken temayı devralan kişinin bizimle iletişime geçip tema sahiplik bilgilerini değiştirmesi gerekir. (Kullanıcı adı, e-posta adresi, isim vb.)
  • Tema devri temanın farklı bir alan adı için kullanılmasını sağlamaz. Tema hangi alan adına lisanlı ise o alan adı ile kullanılmak zorundadır. Eğer devralan kişi lisans kodunu farklı bir alan adı ile kullanmak istiyorsa yeni bir lisans satın alması zorunludur.
  • Devralan kişi lisans kodunu farklı bir alan adı için kullanırsa lisans kodu iptal edilir ve kişinin hesabı askıya alınır.
  • Temanın ilk kullanıcısı devralan kişiyi bu kurallardan haberdar etmek zorundadır. Blog Kurdu bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 5. İade

  • blogkurdu.net ve/veya bkthemes.com üzerinden satın aldığınız bir hizmetin/ürünün satın aldıktan sonra herhangi bir sebeple iadesi mümkün değildir.
  • Lisans kodu tanımlanmış ve e-posta adresinize gönderilmiş bir tema iade edilemez.
  • En az bir kere kullanıma açılmış ve/veya herhangi bir alan adı üzerinde lisansı etkinleştirilmiş temalar iade edilemez.
  • Burada bahsedilmeyen küçük ölçekli hizmetler ve diğer çalışmalar için herhangi bir iade mümkün değildir.

 

Blog Kurdu bu kuralların bir kısmını veya tamamını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Güncellenen tüm koşul ve kurallar bütünüyle önceki nüshalarının yerine geçer. Blog Kurdu hizmetlerini veya temalarını kullanan herkes bu kuralların tamamını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.


Abone Ol

Blog Kurdu'na şimdi abone olun birbirinden kaliteli ve farklı içeriklerle blogculuk ve Wordpress deneyiminizi güçlendirin.Onlarca abone arasına katılın, geride kalmayın.

Ben Blog Kurdu'nu DigitalOcean'da barındırıyorum.

Şimdi siz de klasik hosting şirketlerinden kurtulun, daha ucuza bulut sucuya sahip olun, hızlanın. Ziyaretçilerinize daha kolay erişilebilir siteler sunarak rakiplerinizden öne geçin. Üstelik projenizin büyüklüğüne göre dilediğiniz paketi seçin ve birkaç tıkla sunucunuzu oluşturun.

DigitalOcean Hakkında Daha Fazla Bilgi
Profesyonel Wordpress Hizmetleri

Hemen şimdi profesyonel bir Wordpress hizmeti alın. Sıfırdan her şey dahil bir Wordpress sitesine sahip olun. Yada var olan siteniz üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri, eklemeleri-çıkarmaları ve güvenlik, optimizasyon, seo çalışmalarını iletin. Daima profesyonel, daima samimi.

Hemen İş Talep EdinPaketleri ve Referansları Görün