Wordpress Temalarım Sizin için geliştirdim.

Burada bizzat benim geliştirdiğim Wordpress temalarını bulabilirsiniz. Beğendiğiniz temayı satın almak ve ömür boyu lisanslı bir şekilde kullanmak isterseniz satın al butonuna tıklamanız yeterli! Yepyeni temalar çok yakında geliyor! Yakında gelecek temalar:
* Kurumsal tema
* Yemek Tarifi teması
* Film İnceleme teması
* Bilgi Bankası (Knowledgebase) teması
* Moda/Kadın teması


Minima 125₺ 150 ₺


Minima 4.0 yayınlandı! Yeni eklenen özellikleri yukarıdaki Sürüm Notları bölümünde bulabilirsiniz!

Ben Kimim 100


Ben Kimim teması; freelancerlar için, internet üzerinden portföylerini sunabilecekleri, kendilerini tanıtabilecekleri, blog bölümü ile kendi kalemlerinden çıkan yazıları paylaşabilecekleri kişisel bir tema. WordPress blog teması da WordPress freelancer teması da diyebileceğimiz bu tema, dileyenin karşılama ekranında kişisel deneyimlerini sunabileceği güzel detaylara sahip. Gelişmiş yönetim paneli ile temayı birbirinden farklı görünümlere sokabilir, dilediğiniz renk şemasını kullanabilirsiniz. […]

Wordpress Kadın Teması

Çok Yakında!

Bilgi Bankası Yakında!


"Bilgi Bankası", bir Knowledge Base / Bilgi Tabanı temasıdır.

Ziyaretçilerinize, müşterilerinize yada hedef kitlenize ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında yada odaklanmış bir konu üzerine kategorize edilmiş, kendi içinde derin arama özelliğine sahip bir bilgi bankası sunmaya hazır olun. Sıkça sorulan sorular desteği ile BK Wordpress Bilgi Bankası teması çok yakında!

Ön sipariş fırsatı
65%
Wordpress Yemek Tarifleri Teması

Çok Yakında!

tarifhane. Yakında!


Yemek tariflerinizi başkalarıyla paylaşırken keyf almak ister misiniz? tarifhane Wordpress yemek tarifleri teması ile artık yemek tarifi yayını yapmak bambaşka bir eğlence haline dönüşecek. Modern tasarım, inanılmaz fonksiyonellik ve hızlı arayüzü ile rakibiniz olmayacak. tarifhane, çok yakında Blog Kurdu temaları arasında yerini alacak!

Ön sipariş fırsatı
40%
Wordpress Kadın Teması

Çok Yakında!

izlebi. Yakında!


"izlebi", bir inceleme temasıdır. Dizi-film yayınlama teması değildir.

Artık izlediğiniz yada izlenesi filmleri ziyaretçilerinizle gösterişli şekilde paylaşacaksınız! Film listeleri özelliği, zengin içerik yönetim potansiyeli, özel fragman/video sekmesi ve çok daha eşsiz özelliği ile BK Wordpress izlebi film izleme teması çok yakında geliyor! Sinema bundan sonra sizden sorulacak!

Ön sipariş fırsatı
30%
Wordpress Kadın Teması

Çok Yakında!

KADINCA Yakında!


BK Wordpress Kadınca teması; Moda, diyet, sağlık, güzellik - bakım vb. konularda fonksiyonel özellikleriyle sizi hedeflediğiniz noktalara ulaştırmak için tek başına yetecek! Kadınlara dönük projelerinizde feminen yapısıyla benzersiz bir tercih olacak "BK Wordpress Kadınca" kadın teması çok yakında yayında!

Ön sipariş fırsatı
15%