Digitalocean sunucu VPS

DigitalOcean 150 Dolar Kuponu

Kategori:

Önerilen yazı: DigitalOcean Nedir? Nasıl Kullanılır? A’dan Z’ye Dev Rehber
Önerilen yazı: DigitalOcean WordPress Kurulumu

Ve ve ve karşınızda tavsiyelerin tavsiyesi Digital Ocean! DigitalOcean şimdiye kadar internet üzerinde kullandığım ve beni en çok memnun eden servislerin/servis sağlayıcıların başında geliyor. Çok uygun fiyatlara bulut sunucu sahip olmanıza olanak tanıyan DigitalOcean, profesyonel geniş bilgi ağı, ücretsiz bilgi deposu (şuan halihazırda 1600’den fazla profesyonel içerik bulunuyor.) ve belki de en önemlisi sorun çözen, yardımcı olan, inanılmaz derecede bonkör teknik ekibi ile aylardır vazgeçilmezimdir.

Tavsiye listesinde şiddetle ama büyük şiddetle önerdiğim DO’nun Türkiye’de yaygınlaşması ve insanların bu profesyonel bulut sunucu (yada diğer adı ile VPS) sağlayıcısının​ imkanlarını sonuna kadar kullanmasını sağlamak adına elimden geldiğince Blog Kurdu üzerinde Digitalocean içerikleri üretiyorum.

Şu an ziyaret etmekte olduğunuz Blog Kurdu, DigitalOcean üzerinde barındırılmaktadır. Bunun yanında 10dan fazla projem yine DigitalOcean üzerinde yer alıyor. Bunlara ek olarak ulusal / uluslararası projelere sahip büyük ölçekli müşterilerimden de yine DigitalOcean ile çalışmakta olanlar elbette ki var! Hepsi tıpkı benim gibi fazlasıyla memnun.

VPS nasıl kullanılır, DigitalOcean WordPress nasıl kurulur gibi sorulara Blog Kurdu üzerinden yayınlandığım eğitim tadındaki içeriklerle cevap veriyorum ve sizleri aydınlatmaya çalışıyorum. (Önemli not: eğitimlerden anında haberdar olmak isterseniz Blog Kurdu’nun onlarca abonesi arasında yerinizi alın.)

Eğer artık sitenizdeki hız sorunundan kaynak tüketim sorunundan bıktıysanız mutlaka DigitalOcean ile tanışın. Pişman olmayacaksınız! Ayrıca profesyonel olarak teknik destek istediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz.

DigitalOcean üzerinde bugüne kadar oluşturulmuş toplam sunucu sayısı: 50 milyon’dan daha fazladır. Bu da dünyanın en büyük 2. Hosting sağlayıcısı ünvanını nasıl hak ettiğini gösteriyor. 

Unutmayın! Bir DigitalOcean sunucusunda birden fazla web sitesi barındırabilirsiniz! İster WordPress ister farklı yazılımları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

DigitalOcean üzerindeki en düşük paket 1 GB RAM, 1 core CPU, 20 GB SSD disk, 1 Terabayt bant genişliğine sahiptir ve aylık sadece 5 dolar ücretlendirmesi vardır. Gözünüzde büyütmeyin. Büyük projeler sağlam fedakarlıklar ister. Aylık 5 dolarlık paket bile Türkiye’deki firmalardan çoğunun paketlerinden çok çok üstün performans sağladığını kendi gözlerinizle görmeniz için şimdi 50 dolar hediye ile üye olabilirsiniz. 50 dolarınız bittiğinde istediğiniz zaman kullanmaktan vazgeçebilirsiniz ancak buna gerek bile kalmayacağına eminim! Şimdi buraya tıklayın ve 50 dolar hediye ile hemen üye olun.

Ayrıca ekstra $50 kazanmak için Github’ın eğitime destek programına ücretsiz kayıt yapabilirsiniz.

DigitalOcean sorun çözümü skoru:

DigitalOcean destek hızı:

DigitalOcean tutorial (eğitim) bankası: 


Arkadaşlarınla Paylaş

Bu tavsiyeyi arkadaşlarınla paylaş ve onların da kaliteden yararlanmasını sağla!