BlogKurdu’nda Sen

Blogkurdu’nda Sen neredesin?

Güncelleme: Blog Kurdu’nda Sen servisini bir süreliğine durdurmuş bulunmaktayım. Eğer büyük bir servis sağlayıcıysanız lütfen benimle iletişime geçin.

Türkiye’de WordPress konusunda başvurulan kaynaklar arasında en önde gelenlerden olan Blog Kurdu artık size de yer veriyor! Şimdi sen de Blog Kurdu’nda yer alarak başarına başarı katabilir ve potansiyel ziyaretçilere ulaşabilirsin. Blog kurdunda birçok bölgede sana ayrılan reklam alanlarını görebilirsin. Bu reklam alanlarından istediğin birinde yada birkaçında sen olabilirsin. Reklam alanlarından istediğine karar verip benimle iletişime geçmeden önce bilmen gerekenleri bu sayfada sıralıyorum. Eğer aklına takılan olursa mutlaka bana sor 🙂 Lütfen çekinme ve contact@ofyalcin.com üzerinden beni istediğin an rahatsız et 🙂

  • Blog Kurdu’nda kesinlikle bahis, film-dizi, yasadışı, yetişkin içerikli konularda yayın yapan sitelere yer vermiyorum. Bu tamamen kişisel bir tercih, seninle hiçbir alakası yok. Seni severim 🙂
  • Blog Kurdu’nda yayınlanacak reklamının tasarımını ben yapıyorum. Bu önemli bir kaide çünkü tasarımsal bütünlüğü korumak benim için çok önemli. Ayrıca ziyaretçilere kendini reklam değil de gerçek bir içerikmiş gibi göstermek istersin eminim 🙂
  • Blog Kurdu’nda tanıtım yazısı adında şeklinde içerik paylaşmıyorum. Şimdiye kadar bu talep çok fazla geldi ancak cidden, paylaşmıyorum 🙂
  • Aşağıda her reklam alanının ücretlendirmesini açık seçik belirttim. Eğer ücretler hoşuna gitmezse lütfen benimle iletişime geç ve neden hoşuna gitmediğini anlat. Canın sağ olsun, seni kıracak değilim ya 🙂 Şimdiye kadar kimseyi kırmadım.
  • Reklam yayın süreleri minimum üç ay şeklinde. Bunun sebebi yine seni düşündüğümden bak. Eğer bir yerde kendini göstermek istersen bunu kısa süreli yapmamalısın. Çünkü her şeyin oturması için mutlaka kayda değer bir süre gerekir.
  • Şimdi, tüm bu konularda anlaştıysak Blog Kurdu’nda yerini alabileceğin tüm özel alanların açıklamalarını ve ücretlendirmelerini aşağıda bulabilirsin.

Header’da Yerini Al [header]

Blog Kurdu’nda anasayfada en geniş yeri sen al.

Bu alan seninde siteye ilk girdiğinde gördüğün gibi Anasayfa’da en üstte, header bölümünde yer alan reklam alanıdır. Kıymetli olduğunu göstermek için güzel bir seçim 🙂 Bu alana 3 aylık 250 TL’ye, 6 Aylık 450 TL’ye, yıllık 750 TL’ye sahip olabilirsin.

 

Özel Widget’ta Yerini Al [widget]

Blog Kurdu’nda anasayfada, kategori sayfalarında yerini al.

Bu alan, anasayfanın ve kategori sayfalarının alt tarafında özel bir şekilde oluşturulmuş 3 Widget alanından birisidir. Bu alanlardan birisine 3 aylık 150 TL, 6 aylık 250, yıllık 400 TL’ye sahip olabilirsin.

İlk Paragrafta Yerini Al [yazı-ilk]

Blog Kurdu’nda tüm içeriklerin ilk paragrafında yerini al.

Wow! İşte bu çok feci. Blog Kurdu’nda yayımladığım tüm içeriklerin ilk paragrafında sana yer veriyorum. Ne kadar da kıymetlisin! Burada 3 aylık yer edinmenin ücretlendirmesi 400 TL. Bu alanı maksimum 3 ay kiralayabilirsin. Daha fazla sürede bu alanda yer almak istersen bana bir mail atman ve durumu izah etmen yeter!

Tüm İçeriklerin İçinde Yerini Al [yazı-iç]

Blog Kurdu’nda tüm içeriklerin içerisinde yerini al.

Aman Allah’ım! Daha neler! Her yazının içinde SEN mi?!! Evet doğru. Her yazının içinde yerini almak seni inanılmaz gururlandıracak. Beni de çok sevindirecek. 3 aylık 300 TL, 6 aylık 500 TL, yıllık 900 TL.

Her Son Noktadan Sonra Yerini Al [yazı-son]

Blog Kurdu’nda tüm içeriklerin son paragrafında yerini al.

Evet, her yazının son noktasından sonra sen. Sen, sen, sen! Her yazıda sen!
3 aylık 250 TL, 6 aylık 350 TL, yıllık 550 TL.

Her Yazının Sağında Yerini Al [yazı-sağ]

Blog Kurdu’nda tüm içeriklerin hemen sağında yerini al.

Her yazının sağ tarafındaki sidebar alanında herkesin gözüne gözüne batmak istemez miydin? 🙂 3 aylık 150 TL, 6 aylık 275 TL, yıllık 450 TL.


Abone Ol

Blog Kurdu'na şimdi abone olun birbirinden kaliteli ve farklı içeriklerle blogculuk ve Wordpress deneyiminizi güçlendirin.Onlarca abone arasına katılın, geride kalmayın.
Ben Blog Kurdu'nu DigitalOcean'da barındırıyorum.

Şimdi siz de klasik hosting şirketlerinden kurtulun, daha ucuza bulut sucuya sahip olun, hızlanın. Ziyaretçilerinize daha kolay erişilebilir siteler sunarak rakiplerinizden öne geçin. Üstelik projenizin büyüklüğüne göre dilediğiniz paketi seçin ve birkaç tıkla sunucunuzu oluşturun.

DigitalOcean Hakkında Daha Fazla Bilgi
Profesyonel Wordpress Hizmetleri

Hemen şimdi profesyonel bir Wordpress hizmeti alın. Sıfırdan her şey dahil bir Wordpress sitesine sahip olun. Yada var olan siteniz üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri, eklemeleri-çıkarmaları ve güvenlik, optimizasyon, seo çalışmalarını iletin. Daima profesyonel, daima samimi.

Hemen İş Talep EdinPaketleri ve Referansları Görün