Ortaklık Programı

Blog Kurdu temalarının ya da hizmetlerinin satışına destek olun, siz de kazanın!
Eğer halihazırda bir hesabınız varsa hemen giriş yapabilirsiniz. Henüz bir ortaklık programı hesabınız yoksa buraya tıklayarak hesabınızı oluşturabilirsiniz. Başvurunuz incelenecek ve onaylandıktan sonra size bilgilendirme e-postası gönderilecektir. Lütfen e-posta adresinizi sık sık kontrol edin. Onay e-postasını aldıktan sonra hesabınıza giriş yapıp doğrulayın.

Ortaklık Programı komisyon oranları

Tema veya hizmet satışı başına satış fiyatının %10'u hesabınıza ödül olarak eklenir. Hesabınızda biriken kazançların alt çekim limiti: 30 TL'dir. Ortaklık programına kaydolduğunuzda 10 TL hediye kredi ortaklık hesabınıza yüklenmektedir. Kayıt olmadan önce tüm kural ve koşulları okuyun.


Abone Ol

Blog Kurdu'na şimdi abone olun birbirinden kaliteli ve farklı içeriklerle blogculuk ve Wordpress deneyiminizi güçlendirin.Onlarca abone arasına katılın, geride kalmayın.
Ben Blog Kurdu'nu DigitalOcean'da barındırıyorum.

Şimdi siz de klasik hosting şirketlerinden kurtulun, daha ucuza bulut sucuya sahip olun, hızlanın. Ziyaretçilerinize daha kolay erişilebilir siteler sunarak rakiplerinizden öne geçin. Üstelik projenizin büyüklüğüne göre dilediğiniz paketi seçin ve birkaç tıkla sunucunuzu oluşturun.

DigitalOcean Hakkında Daha Fazla Bilgi
Profesyonel Wordpress Hizmetleri

Hemen şimdi profesyonel bir Wordpress hizmeti alın. Sıfırdan her şey dahil bir Wordpress sitesine sahip olun. Yada var olan siteniz üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri, eklemeleri-çıkarmaları ve güvenlik, optimizasyon, seo çalışmalarını iletin. Daima profesyonel, daima samimi.

Hemen İş Talep Edin Paketleri ve Referansları Görün