Ön Sipariş

Geliştirdiğim WordPress ürünlerine yayına almadan önce sahip olabilirsiniz. Üstelik indirimli fiyatlarla! WordPress için şuan geliştirmekte olduğum ve yayına aldığım tüm temaları temalarım sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Temalarım sayfasında yer alan ve henüz yayınlanmamış temalara, önceden sipariş vererek yayın fiyatı üzerinden %25 indirimli sahip olabilirsiniz! Bilmeniz gerekenler:

  • Ön sipariş vermek için herhangi bir ön ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Ön sipariş yalnızca bir hediye niteliğinde sizleri mutlu etmek için yaptığım çalışmadır.
  • Ön sipariş indiriminden faydalanabilmeniz için Blog Kurdu e-posta listesine abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için hemen aşağıda yer alan butona tıklayınız. Ve bilgileri eksiksiz doldurunuz. Abone ol butonuna tıkladıktan sonra e-posta adresinize gelen doğrulama linki ile aboneliğinizi doğrulayınız.

Blog Kurdu'na şimdi abone olun birbirinden kaliteli ve farklı içeriklerle blogculuk ve Wordpress deneyiminizi güçlendirin.Onlarca abone arasına katılın, geride kalmayın.


  • Aşağıdaki ön sipariş formunda sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmelisiniz. Yukarıdaki olma formunda kullandığınız e-posta adresi ile ön sipariş formunda kullandığınız e-posta adresi hesabınızı doğrulayabilmemiz için aynı olmak zorundadır.
  • Ön sipariş, iki farklı tema için ayrı ayrı verilebilir. Örneğin hem izlebi temasını hem bilgi bankası temasını ön sipariş verebilirsiniz ve her iki tema için de ayrı ayrı indirim kazanabilirsiniz.
  • Abonelik formu ile abone olduğunuz Blog Kurdu bilgilendirme sistemi size her hafta yeni yayınlanmış Blog Kurdu içeriklerini göndermek için kullanılır. Kişisel bilgileriniz kesinlikle kimseyle paylaşılmaz ve hiçbir spam içerik gönderilmez.
  • Temalar yayınlanmadan önce yada sonra abonelik listesinden çıkmanız durumunda ön sipariş indiriminden yararlanamazsınız.
  • Ön sipariş indirimleri her bir temanın yayınlandıktan sonraki etiket fiyatı üzerinden uygulanır ve %25 indirim değerine sahiptir. Örneğin; izlebi teması yayınlandıktan sonra etiket fiyatının 100 TL olduğunu varsayarsak ön sipariş indirimli fiyatı 75 TL olacaktır. Tarifhane teması yayınlandıktan sonra etiket fiyatının 150 TL olarak belirlendiğini varsayarsak ön sipariş indirimli fiyatı 112,5 TL olacaktır.
  • Ön sipariş formunu doldurmanız tema için herhangi bir ön ödeme yapmanızı gerektirmez. Tema yayına alındıktan sonra size e-posta gönderilir ve eğer hala indirimden faydalanmak isterseniz tema için yapmanız gereken ödemeyi yaparsınız ve temanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Aklınıza takılan sorular ve diğer konular için benimle buradaki sayfa üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ön Sipariş Formu

 


Blog Kurdu içerikleri sizin için faydalı oluyor ise Bitcoin ile bağış yapabilirsiniz.

Bağış Yapın

Abone Ol

Blog Kurdu'na şimdi abone olun birbirinden kaliteli ve farklı içeriklerle blogculuk ve Wordpress deneyiminizi güçlendirin.Onlarca abone arasına katılın, geride kalmayın.

Ben Blog Kurdu'nu DigitalOcean'da barındırıyorum.

Şimdi siz de klasik hosting şirketlerinden kurtulun, daha ucuza bulut sucuya sahip olun, hızlanın. Ziyaretçilerinize daha kolay erişilebilir siteler sunarak rakiplerinizden öne geçin. Üstelik projenizin büyüklüğüne göre dilediğiniz paketi seçin ve birkaç tıkla sunucunuzu oluşturun.

Benden Size Hediye $10 İle Hemen BaşlayınDigitalOcean Hakkında Daha Fazla Bilgi
Profesyonel Wordpress Hizmetleri

Hemen şimdi profesyonel bir Wordpress hizmeti alın. Sıfırdan her şey dahil bir Wordpress sitesine sahip olun. Yada var olan siteniz üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri, eklemeleri-çıkarmaları ve güvenlik, optimizasyon, seo çalışmalarını iletin. Daima profesyonel, daima samimi.

Hemen İş Talep EdinPaketleri ve Referansları Görün