WordPress Kurumsal Tema Listesi – 10’dan Fazla Tema

kategorisinde, en son 29 Ağustos 2018 tarihinde güncellendi. İlk yorumu yap
Yazıyı puanla >>

Şirket ve firma sitelerinin, kişisel blog sitelerinin, sosyal sorumluluk projelerinin, ürün tanıtım ve alışveriş sitelerinin kısacası her işin istenilen türde bir görünüme sahip olmasına imkan tanıyan WordPress için bu yazıda sizlere birbirinden kaliteli kurumsal temaları listelemek istedim. WordPress kurumsal tema, WordPress firma teması yada WordPress şirket teması araması içerisindeyseniz bu listede sağda solda gördüğünüz temaların aksine daha farklı, daha sıradışı ve keşfedilmeyi bekleyen kaliteli temaları bulacaksınız. Öncelikle şunu belirteyim ki Blog Kurdu’ndaki her yazıyı yaşanan yeni gelişmelere göre en hızlı zamanda güncellemeye gayret ediyorum. Bu listeyi de tıpkı “En çok satan WordPress temaları” listesi gibi sık sık güncelleyeceğim. Mutlaka sık kullanılanlara ekleyin ve yeni eklediğim temalara göz atın.

Web sitesi, firmanızı internet üzerinden tanıtmanız için kullanabileceğiniz güçlü bir çevrimiçi pazarlama aracıdır. Bugün bir işletme için bir web sitesi oluşturmak birkaç yıl önce olduğu kadar pahalı ve sıkıntılı değil. WordPress’in kendi tema deposu veya diğer geliştirici pazarları (Örneğin themeforest.net/category/wordpress), sektörünüzle uyumlu temaları kolaylıkla bulmanızı sağlar. Bu platformlarda listelenen her bir gelişmiş WordPress kurumsal tema, işletmenizin çevrimiçi olarak tanıtımında ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir. Ben de bu yazıda binlerce kurumsal tema arasından sizin için bir son seçenekler listesi oluşturmak istedim. Hadi, lafı daha fazla uzatmayalım ve WordPress kurumsal tema listemize başlayalım.

Divi

Wordpress Kurumsal Tema Divi 1

Divi; hafif, hızlı, kullanımı şaşırtıcı derecede kolay ve son derece estetik bir WordPress kurumsal tema. Esnek ve çok yönlü, tamamen özelleştirilebilir ve mobil uyumlu, çok yönlü, inanılmaz derecede ferah ve gösterişli, becerikli, emniyet ve güvenlik açısından etkileyici özellik zenginliği ile keşfedilmeyi bekleyenler listemde ilk sırada.

Divi, tamamen yenilikçi ve sınırsız kullanıma sahip bir WordPress teması. Sade ve anlaşılır görsel arayüzü sayesinde oldukça zarif duran, sürükle bırak entegrasyonları ile mükemmel bir zaman tasarrufu sağlayan ve olağanüstü derecede yapılandırılabilir küçük parçalarıyla, kısa kodlarıyla, ek element ve özellikler ile çok yönlü ve kolayca adapte edilebilir bir web sitesi oluşturma çözümüdür diyebilirim.

Özel sütun tabanlı sürükle bırak aracı Divi Builder ile profesyonel kalitede bir web sitesi ortaya çıkarmak için sadece dakikalarınızı ayırmanız yeterli. Profesyonel olarak tasarlanmış düzinelerce sayfa şablonları, bağımsız olarak onaylanmış güvenlik özellikleri Divi’yi güç ve esnekliğe ihtiyaç duyan iş dünyası ve kurumsal siteler için sağlam bir tercih yapıyor. Divi istediğiniz özellikleri verimli bir şekilde önünüze getiriyor. Kapsamlı SEO yetenekleri, işlerinizi sergilemeniz için hazırlanmış ciddi ve zarif Portföy sayfaları ve çok daha fazla özellik bence klasik temalardan kurtulmak için Divi’yi önemli bir tema haline getirmeye yetiyor da artıyor da.

Demosunu Gör Satın Al

Uncode

Wordpress Kurumsal Tema Uncode 2

Amacınız başarılı ve göz alıcı bir kurumsal web sitesi tasarlamak ise, Uncode’dan başka bir yere bakmayın. Bu çok yönlü kurumsal WordPress teması, herhangi bir pazara uyum sağlayabilir yetenekte ve hedef kullanıcıya erişilebilir sezgisel bir sunma becerisine sahip. Siteniz için performans önemli bir kriterse (ki bu böyle olmalı!) en üst düzey performans alacağınızdan kuşku duymayın. Ziyaretçilerinize, (potansiyel müşterilerinize) şirketinizin kaliteye değer verdiğini ve ayrıntılara dikkat ettiğini Uncode ile kanıtlayabilirsiniz.

Estetik özelleştirme söz konusu olduğunda, WordPress’in en çok tercih edilen sürükle bırak tasarım aracı Visual Composer devreye giriyor. Birçok kişiselleştirme seçeneği sunarken tüm bunu basitçe yapmanıza imkan tanıyan Visual Composer gücü ile Uncode size kodlama bilmeden şık bir site tasarlama şansı veriyor. Uncode ile Woocommerce destekli harika bir mağaza bölümü oluşturabilirsiniz ve bu bölümde ürünlerinizi satışa çıkarabilirsiniz. Bu sayede bir taraftan şirketinizi tanıtırken bir taraftan da e-ticaret yapma fırsatı bulacaksınız. WPML eklentisi ile uyumlu olarak geliştirilen Uncode, çoklu dil yayını yapacaklar için kaçırılmaz bir WordPress kurumsal tema.

Demosunu Gör Satın Al

Jevelin

3

Jevelin! Gücü sevenler için ve rakiplerine fark atmak isteyenler için gayet şık şekilde tasarlanmış, kullanımı kolay ve teknolojik altyapı açısından hırçın, esnek ve oldukça duyarlı WordPress kurumsal tema. Jevelin, pek çok konsepte uygun hazır demolarını hiçbir kodlama bilgisi gerekmeden tek tıkla yüklemenize imkan tanıyor.

Jevelin, özelleştirilebilir ayarlarıyla tamamlanan 40’tan fazla özel elemenet ve arka planda çok daha fazla özellikle kullanım ihtiyaçlarının ve endüstriye özel ihtiyaçların her türlüsünü zahmetsizce karşılayabilecek yapıdadır.

Demosunu Gör Satın Al

Massive Dynamic

Kurumsal Wordpress Teması Massive Dynamic 4

Hız arayanlara işte tema işte hız diyorum. Geliştiricilerinin iddialarına göre Massive Dynamic, Google Pagespeed testinden 100 üzerinden 100 skora sahip. Ana demosunun 100/100 skoruna sahip olduğunu iddia ediyorlar peki ben durur muyum? Test ettim ve o da ne! Gerçekten temanın ana demosu hem masaüstü hem de mobilde Google Pagespeed testinden 100 tam puan alıyor. Hemen test etmek için buraya tıklayın.

Bu özelliği ile Massive Dynamic teması elbette hız tutkunlarına ilaç gibi, su gibi, hayat gibi. Birbirinden şık onlarca demosu ile farklı sektörlerdeki ihtiyaçları kolaylıkla karşılayabilecek güce sahip Massive Dynamic, kendine özel sürükle bırak tasarım aracı ile kod bilgisine ihtiyaç duymadan gayet güzel tasarımlar ortaya çıkarmanıza olanak tanıyor. Sadece hayal edin ve gerçekleştirin.

Demosunu Gör Satın Al

TheGem

Kurumsal Wordpress Teması TheGem 5

“Kurumsal” olmayı kalite, estetik, dinamik ve yenilikle buluşturarak ziyaretçilerinizin gözlerini alan bir web sitesine sahip olmak ister misiniz? TheGem sizlere çarpıcı web siteleri oluşturma fırsatı sunuyor.

Sıradışı tasarım seçenekleri ile birkaç tıkla inanılmaz kalitede bir web siteye sahip olabilirsiniz.

Demosunu Gör Satın Al

Incubator

Kurumsal Wordpress Teması Incubator 6

Bazı resimler, bazı videolar, bazı görsel tasarımlar sizi uçlara götürür. Incubator işte böyle bir tema. Mavinin sıradışı tonlarıyla bezenmiş bu kurumsal WordPress teması beni benden aldı sizi de sizden alacaktır diye düşünüyorum.

Tek tıkla 10’dan fazla demoyu zahmetsizce kurmanızı sağlayan Incubator teması gözden kaçırmamanız gereken inceliklere sahip. Mobil uyumluluğu, hız konusundaki iddiası, Revolution Slider eklentisi ile çarpıcı slaytlar oluşturabilme fırsatı ile mutlaka listenizde bulunması gereken bir tema.

Demosunu Gör Satın Al

Megatron

Kurumsal Wordpress Teması Megatron 7

Yerleşik tasarım araçları ile çok sayıda farklı görünümü kolaylıkla elde edebilirsiniz. Megamenü üzelliği ile menülerinizi daha şık bir görünüme ve daha fonksiyonel hale getirebilirsiniz.

Megatron, Parallax arka plan özelliği, RTL ve WPML uyumluluğu ile geliyor. İşinizi basit ve sorunsuz şekilde bir web sitesine kavuşturmak için tercih edilebilir güzel bir seçenek.

Demosunu Gör Satın Al

Kallyas

Kurumsal Wordpress Teması Kallyas 8

Kallyas profesyonel, esnek ve çok amaçlı web siteleri oluşturmanıza olanak tanıyan kurumsal WordPress temasıdır. Kişisel, kurumsal, profesyonel ve işletme kullanıcıları Kallyas’ı projeleri için ideal çözümler arasına gönül rahatlığıyla ekleyebilirler. Gelişmiş Woocommerce desteği, çoklu dil desteği, onlarca tek tıkla yüklenebilir demo, 100den fazla özel elementiyle sürükle bırak tasarım aracı ve onlarca şahane özelliğe sahip bir tema.

Kallyas ayrıca en çok satan WordPress temaları arasında yer alıyor.

Demosunu Gör Satın Al

Melinda

Kurumsal Wordpress Teması Melinda 9

Melinda; hedefe odaklı ve sade tasarımlı, dinamik ve estetik, kullanımı kolay ve son derece hafif, mobil cihazlara duyarlı profesyonel çok amaçlı web sitesi teması.

Melinda, herkese profesyonel bir şekilde kendilerini dünyaya kolayca tanıtabilecek etkili, sezgisel bir platform sağlamak üzere hayata geçirilmiş bir temadır. Potansiyel müşterilerinize ilk izlenimi doğru vermeniz için gerekli tüm araçlara ve günümüzde bir web sitesi oluşturmak ve özelleştirmek için kullanılan en güçlü, kullanıcı dostu eklentilerin ve arabirimlerin çoğuna sahiptir.

Demosunu Gör Satın Al

Consulting

Kurumsal Wordpress Teması Consulting 10

Danışmanlık genellikle sağlam beceriler gerektirir. Müşterinizi uzmanlığınızla birlikte yaklaşım tarzınız, dış görünüşünüz ve yeteneklerinizle cezbetmeniz gerekir. Aynı zamanda onlara gelişmiş bir hizmet sunduğunuza inandırabilmeniz şarttır.

“Danışmanlığın” temel prensiplerini göz önünde bulundurduğumuzda Consulting teması, yaptığınızı işi tam da işinize yaraşır şekilde sunabilmenize yardımcı olabilecek gelişmiş, kullanışlı, esnek bir tasarım avantajıyla karşınıza çıkıyor. Consulting, 9 farklı demo ile geliyor ve bunlardan herhangi birisini temanın yanında ücretsiz olarak verilen sürükle bırak tasarım aracı Visual Composer eklentisini kullanarak daha da özelleştirebilirsiniz.

Demosunu Gör Satın Al

Uplift

Kurumsal Wordpress Teması Upfilt 11

Şık sunumlarla ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürmek için, WordPress kurumsal tema listesinde tercih edilebilir bir diğer tema Uplift.

Demosunu Gör Satın Al

Bu yazıda sizlere birbirinden şık ve kullanışlı 10’dan fazla WordPress kurumsal tema listeledim. En çok satan WordPress temaları listesine göz atarak bu listeyle kıyaslayabilirsiniz. Eminim ki bu listede bilinmeyen temaların en çok satanlarla yarışabileceğini göreceksiniz.

Ayrıca WordPress sosyal medya eklentisi listesinde sosyal paylaşımlarınızı profesyonel seviyeye taşımanıza yarayacak ve takipçilerinizi sitenize çekmenizi kolaylaştıracak profesyonel WordPress sosyal medya eklentilerini bulabilirsiniz.

Abone Ol

Blog Kurdu'na şimdi abone olun birbirinden kaliteli ve farklı içeriklerle blogculuk ve Wordpress deneyiminizi güçlendirin.Onlarca abone arasına katılın, geride kalmayın.
Yorum Yap Henüz yorum yok.

Yorumlar yeniden eskiye doğru sıralanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* *